Závěr školního roku
A je to tady. Poslední školní den našich páťáků na naší škole. Nechce se ani věřit, jak rychle to uběhlo. Loučení probíhalo nejen mezi žáky a žákyněmi ale i učiteli a zaměstnanci školy. A co si popřát? Mnoho úspěchů na 2. stupni a všem KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

















