Podobné příspěvky
Masopustní rej v ZŠ
V pátek 20. února 2026 si všichni žáci zpestřili výuku masopustním rejem. Oblékli se do pestrých kostýmů, tancovali, soutěžili a plnili úkoly, které jim připravili starší spolužáci.
Pravidla zdravé výživy – 1., 2., a 3. ročník
Žáci 1., 2., a 3. ročníku se při hodinách Prvouky seznámili s pravidly zdravé výživy. Každý žák si vylepil vlastní pyramidu, podle toho, jaké potraviny se v jeho jídelníčku objevují. Na závěr proběhla diskuze, jak bychom mohli naši stravu obohatit.
Minecraft
Žáci 3., 4. a 5. ročníku si dopolední vyučování zpestřili hravou edukační výukou. Pod vedením pana Ing. Jana Adamce si v počítačové učebně vybudovali 3D školní prostředí v programu Minecraft Education Edition. Pomocníkem se stal i portál mapy.cz a jeho nástroj měření objektů.
Polytechnické centrum na SPŠ
Ve středu 9. 10. 2024 navštívili žáci 1. –5. ročníku klatovské Polytechnické centrum na SPŠ. Pracovali pod dohledem odborného vedení ve skupinkách či samostatně dle pokynů. Tentokrát plnili úkoly s programovatelnými puky VEX 123. Celé dopoledne si moc užili.
Podzimní prázdniny ZŠ
Podzimní prázdniny 27.10.2021 – 29.10.2021 v ZŠ. Přerušen provoz ŠD a ŠJ ZŠ. MŠ v provozu.
Dojemné setkání s celou generací žáků z jedné rodiny
29.6.2021 na mne čekalo ve škole milé a dojemné setkání s bratry Miroslavem, Jaroslavem, Jiřím, Pavlem a Vojtěchem. Posledním jmenovaným končí zatím docházka v naší škole. Vyrostli v příjemné mladé muže a jsme na ně hrdé. Děkujeme mamince, paní Vališové, za příkladné vedení synů a vždy příkladný přístup rodiče ke škole. Mgr. Zdeňka Žatková


















