Závěr školního roku

A je to tady. Poslední školní den našich páťáků na naší škole. Nechce se ani věřit, jak rychle to uběhlo. Loučení probíhalo nejen mezi žáky a žákyněmi ale i učiteli a zaměstnanci školy.  A co si popřát? Mnoho úspěchů na 2. stupni a všem KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

 

Podobné příspěvky