Tvořivá dílna v Mš
23.3.2016 od 15.00 hod bude probíhat tvořivá dílna na zahradě MŠ. Budeme vyrábět domečky z vrbových proutků. Na závěr si uděláme táboráček 🙂 (buřtíky a pití s sebou !!! )
23.3.2016 od 15.00 hod bude probíhat tvořivá dílna na zahradě MŠ. Budeme vyrábět domečky z vrbových proutků. Na závěr si uděláme táboráček 🙂 (buřtíky a pití s sebou !!! )
16.11.2015 proběhlo předvánoční tvoření rodičů a dětí v MŠ. Výrobky budou prodávány na jarmarku 29.11.2015 v Zenitu a výtěžek z prodeje věnujeme Lukáškovi Roubalovi na invalidní vozík.
Opět podpoříme charitativní sbírku ŽIVOT DĚTEM prodejem drobných předmětů. Sbírka je určena na ulehčení životního údělu malému chlapci Adamovi. Děkuji žákům i rodičům za podporu a pochopení.
Ve čtvrtek 18. 1. 2018 navštívili žáci ZŠ a děti MŠ divadelní představení v Klatovech – FERDA MRAVENEC.
Prázdniny utekly jako voda a my jsme zpátky ve školních lavicích. Ve čtvrtek 1.9.2022 jsme slavnostně zahájili školní rok 2022/2023. Přivítat žáky a hlavně naše prvňáčky přišla i paní starostka Pavlína Langmayerová. Všem našim žákům v ZŠ i dětem v MŠ přejeme mnoho úspěchů a krásných zážitků. .
Na stávající i nové žáky ZŠ a děti MŠ se v pondělí 3. září 2018 těší všichni zaměstnanci ZŠ a MŠ Běšiny.
Ve čtvrtek 18.5.2017 se v MŠ sešli rodiče při besídce pro maminky. Děti jim předvedly, co vše se během roku naučily a maminkám předaly dárek v podobě nazdobeného srdíčka. Jejich vystoupení mělo úspěch a všichni byli pochváleni.