Podobné příspěvky
Canisterapie – Nehlaď toho psa !
Cílem tohoto programu je naučit děti správně zacházet se psem (ať už svým či cizím), jak rozpoznat jejich signály a jak předcházet nebezpečným situacím a eliminovat tak možnost zranění. Paní Míša přijela s pejskem, který se jmenoval Teddy a žákům se moc líbil.
Zahájení školního roku 2025/2026
Prázdniny utekly jako voda a my jsme zpátky ve školních lavicích. V pondělí 1.9.2025 jsme slavnostně zahájili školní rok 2025/2026. Všem našim žákům v ZŠ i dětem v MŠ přejeme mnoho úspěchů a krásných zážitků.
Návštěva Techmania Science Center v Plzni
25. 10. 2024 naši žáci navštívili plzeňskou Techmanii a Planetárium. Pro žáky byla připravena komentovaná prohlídka Sluneční soustavy v promítacím sálu planetária. Poté se všichni přemístili do centra Techmanie a zde si užívali širokou nabídku zábavy celého centra.


















